Profil společnosti

Společnost ŽALUZIE NEVA s.r.o. je výrobcem protisluneční techniky, který se specializuje na oblast venkovní protisluneční ochrany. Mezi hlavní produkty společnosti je široká nabídka typů venkovních žaluzií včetně hliníkových fasádních a PURENITových podomítkových krytů pro venkovní žaluzie.

Filozofie firmy ŽALUZIE NEVA s.r.o.

Základní filozofií firmy je snaha o maximální kvalitu výrobků při zachování příznivých cen a udržení krátkých dodacích termínů.
 

Našim zákazníkům nabízíme: ŽALUZIE NEVA NOVÁ HALA 2012

  • Individuální přístup
  • Spolupráci při řešení atypických situací na stavbě
  • Krátké dodací termíny
  • E-shop
  • Školení montérů a obchodníků
      

Technologie a systém řízení výroby

ŽALUZIE NEVA 2013 - výroba

V roce 1999 byla zahájena výroba venkovních žaluzií na první vlastní válcovací lince.  

Toto výrobní zařízení bylo postupně doplňováno o další technologie s cílem co nejvíce zefektivnit a zrychlit celou výrobu venkovních žaluzií.

Většina technologie byla vyvíjena zakázkově na základě našich požadavků. Díky tomu patří celé výrobní zařízení k nejmodernějším v Evropě.

Objednávkový a výrobní proces je postaven na automatickém předávání dat od přijetí zakázky od zákazníka, přes přenos dat do výrobních operací až po závěrečnou kontrolu a expedici.

Smluvní partneři mají on-line přístup do E-shopu (objednávkového sytému), ve kterém mohou zadávat poptávky, objednávky, sledovat stav zakázky, termín dokončení a termín předání zakázky konkrétní dopravě.

ŽALUZIE NEVA 2013 - sklad

Skladovací kapacity

Nový kapacitně dostatečně dimenzovaný sklad na hliníkové materiály zajišťuje dostatečnou zásobu materiálu i v době vrcholné sezony. Firma disponuje zásobou extrudovaných profilů vyráběných dle vlastní výkresové dokumentace, kterou využívají i jiní výrobci žaluzií.